XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

19  XI  2023r

W przyszłą niedzielę – ostatnią w roku liturgicznym – przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o 11,30 wystawienie Najśw. Sakramentu i akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.

W liturgii wspominamy:

– Poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego

– środa św. Cecylii patronki muzyki kościelnej i śpiewu

Msza św. dla dzieci klas trzecich i ich rodziców dzisiaj o 14,30.

Dziesiątka różańca w intencji pokoju na świecie w czwartek o 16,00.

Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o 17,30. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu.

Modlitwy i spotkanie grupy ojca Pio w piątek o 17,00.

Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym. Nową wersję będzie czytać od I Niedzieli Adwentu.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza składane w biurze parafialnym. Na chrześcijan prześladowanych przekazaliśmy – 1 077 zł.

Nasz chór Akatyst wraz z biskupem Krzysztofem Włodarczykiem świętować będzie XX lecie działalności w sobotę 25 listopada. Zapraszamy na uroczysty koncert w naszym kościele o 15,30. Chór Akatyst przez te wszystkie lata prowadzi pani mgr Agnieszka Maciejewska – Bóg zapłać!