XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12. XI.  2023r

Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwami i ofiarami składanymi do puszek pomagamy chrześcijanom prześladowanym za wiarę.

Jutro rocznica ingresu Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Włodarczyka do kościoła katedralnego. Módlmy się za Pasterza Diecezji.

Dziesiątka różańca dla dzieci w intencji pokoju na świecie w czwartek o 16,00.

Droga Krzyżowa grupy ojca Pio na kalwarii w czwartek o 17,00.

Zbiórka ministrantów i lektorów w czwartek na wieczornej Mszy św.

Msza św. dla dzieci I-komunijnych w przyszłą niedzielę o 14,30.

Roczne wymienianki za zmarłych składamy w biurze parafialnym. Nową wersję czytać będziemy od I Niedzieli Adwentu.

Bóg zapłać za ofiary na ołtarz składane w biurze parafialnym i wpłacane na konto parafii. Składkę z dzisiejszej niedzieli przeznaczamy na ołtarz.

Przypominamy o kalendarzu misyjnym na rok 2024, to pomoc dla Domu Dziecka w Kazachstanie.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.