XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5. XI. 2023r.

11 XI 1918 roku „wybuchła Polska”, po 123 latach niewoli. W sobotę przypada 105 rocznica odzyskania niepodległości. Ojczyzna potrzebuje uczciwych obywateli i patriotów, potrzebuje naszej modlitwy. Msza św. za Ojczyznę w kościele Farnym o 10,00.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwami i ofiarami składanymi do puszek pomagamy prześladowanym chrześcijanom.

Spotkanie grupy świętego ojca Pio – wtorek po wieczornej Mszy św.

Dziesiątka różańca z Komunią św. dla dzieci w intencji pokoju na świecie w czwartek o 16,00.

Katecheza przed bierzmowaniem: kl. 7 – środa, kl. 8 – piątek, kl. I ponadpodstawowe – sobota. Katecheza po wieczornej Mszy św.

Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek.

Wymieniani za zmarłych w poniedziałek i wtorek przed wieczorną Mszą św. Wymienianki roczne składamy w biurze parafialnym.

Bóg zapłać za ofiary na renowacje ołtarza składane w biurze parafialnym. Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczymy na ołtarz.

Odeszła od nas śp. Wanda Rakowska z ul. Słonecznej. Zmarłą polecamy miłosierdziu Bożemu.