XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

29. X. 2023r.

W środę – 1. XI. – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę, nie będzie wieczornej Msza św. o 17,30.

Godz. 13,30 – modlitwy na starym cmentarzu, 14,00 – na nowym cmentarzu procesja żałobna i Msza św.

W czwartek – 2. XI. – Dzień zaduszny – modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych,  Procesja żałobna na kalwarii po Mszy św. o godz. 8,00. Różaniec za zmarłych na cmentarzu o  19,00.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi o 7,15.

Dziesiątka różańca z Komunią św.: wtorek o 16,00. Różaniec po wieczornej Mszy św. To już ostatnie dni października. Postaraj się przyjść na różaniec.

Spowiedź dzieci i młodzieży w czwartek kl. IV, V, VI,  piątek kl. VII, VIII i młodzież  od godz. 16,30. Adoracja Najśw. Sakramentu o 20,00 i okazja do spowiedzi.  Spowiedź chorych w sobotę – 4. XI -. od 9,00.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza składane w biurze parafialnym. Na Misje przekazaliśmy – 3 285 zł.

W ubiegłą niedzielę w Polsce liczono wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. W naszej parafii uczestniczyło – 772 wiernych a 354 przyjęło Komunię św.  Parafia liczy 3 975 wiernych.

Wymienianki za zmarłych można składać w biurze parafialnym. W tych dniach udajemy się na cmentarze, które są miejscem świętym, więc nie palimy papierosów i nie kradniemy kwiatów i zniczy..