XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  X . 2023.

Różaniec po wieczornej Mszy św. a w sobotę i niedzielę przed Mszą św.  Dziesiątka różańca dla dzieci w wtorek czwartek o 16,00. Odmawiajmy różaniec w naszych rodzinach.

W liturgii wspominać będziemy:

– poniedziałek – świętych aniołów stróżów

– środa –  św. Franciszka z Asyżu

– czwartek – św. Faustynę;

– sobotę –  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

Spowiedź św. dzieci  klas IV, V, VI. – wtorek o 16,00;  kl. VII – środa o 17,00; kl. VIII – piątek o 17,00. Kl. I szkół  średnich i zawodowych – sobota o 17,00.

Katecheza przed bierzmowaniem klas VII – środa,  kl. VIII – piątek, kl. I średnie i zawodowe – sobota. Początek o 17,30.

W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Nasz dekanat i chór Akatyst uczestniczy we Mszy św. a katedrze bydgoskiej o 17,00.   Na Mszę o 17,30 zapraszamy ministrantów, lektorów a szczególnie kandydatów na ministrantów.

W I piątek adoracja Najśw Sakramentu o  20,00 , okazja do spowiedzi Spowiedź chorych w sobotę od 9,00. Chorych prosimy zgłaszać.

W I sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót  o 7,15.

Dzieciom I-komunijnym poświęcimy różańce w niedzielę 15. X. na Mszy św. o 14,30,

Spotkanie Matek Żywego Różańca w niedzielę 8.X. po Mszy o 10,00.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce diecezjalnej na Jasną Górę –  13/14 X  z piątku na sobotę.  Koszt:- 160 zł.

Elewacja klasztoru na froncie pod gzymsem została uzupełniona.  Bóg zapłać. panu Adamowi Krzyżanowskiemu, panu Markowi Małkowi za podnośnik koszowy i panu Tomaszowi.

Bóg zapłać za ofiary na ołtarz składane w biurze parafialnym.   Składka z przyszłej niedzieli przeznaczymy również na ołtarz.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego