XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22.  X. 2023 r

Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna tydzień  modlitwy w intencji misjonarzy i misjonarek  Modlitwę różańcową ofiarujemy również w tej intencji. Dzieło misyjne wspieramy również naszymi ofiarami składanymi dzisiaj na tacę.

Dziesiątka różańca z Komunią św.: wtorek i czwartek o 16,00. Różaniec po wieczornej Mszy św. a w sobotę i niedzielę o 17, 00.

Spotkanie grupy modlitewnej św. Ojca Pio w poniedziałek  23 X o 17,00 adoracja,  po Mszy spotkanie grupy.

W środę po wieczornej Mszy katecheza dla dorosłych w ramach nowenny przed XX-leciem diecezji.

W Uroczystość Wszystkich Świętych – 1. XI. nie będzie wieczornej Mszy św. o 17,30.

W tych dniach udajemy się częściej na nasze cmentarze – pamiętajmy, że jest to miejsce święte. Na cmentarz nie wprowadzamy psów, nie palimy papierosów i nie kradniemy kwiatów i zniczy.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza składane w biurze parafialnym.

Firma pana Jacka Wiśniewskiego zakończyła prace remontowe na dachu klasztoru – I etap. Bóg zapłać. Rozliczenie inwestycji przekażę w terminie późniejszym.

Na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia przekazaliśmy 2 000 zł. – Bóg zapłać.

Wymienianki za zmarłych można składać w biurze parafialnym.