XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17. IX. 2023r

Uroczystość odpustowa zgromadziła przy naszym cudownym krzyżu Pana Jezusa wielu pielgrzymów, a parafian mogło być więcej. Bóg zapłać  Siostrom Służebniczką za dekoracje świątyni i za pomoc w przyjęciu księży na plebanii.

W poniedziałek, 18 IX, święto świętego Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Modlimy się za młodych, by wiernie trwali przy Chrystusie.

W czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

W sobotę – 23 IX – przypada 55 rocznica śmierci św. Ojca Pio i 105 rocznica otrzymania stygmatów. Spotkanie grupy modlitewnej przed Najświętszym Sakramentem o 7,30.

Msza św. dla dzieci klas III i ich rodziców dzisiaj o godz. 14,30.

Odpust  ku czci św. Michała w parafii farnej w piątek – 29 września – suma odpustowa o 18,00.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza składane w biurze parafialnym i na tacę w ubiegłą niedzielę.

Można zgłaszać się pielgrzymkę diecezjalną na Jasną Górę, 13/14 X  z piątku na sobotę.  Koszt:- 160 zł.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odszedł od nas śp. Michał Rajchowicz z ul. Młyńskiej, zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu