XX NIEDZIELA ZWYKŁA

20. VIII.  2023 r.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 podziękujemy Bogu za dary ziemi tego roku. Wyrazem wdzięczności niech będą wieńce żniwne i nasza codzienna modlitwa przed i po jedzeniu. Tradycyjne ofiary składane przez rolników z okazji dziękczynienia przeznaczymy na złocenie ołtarza.

Dożynki Powiatowo-Gminne w sobotę – 26 Sierpnia – w Grocholinie. Dziękczynna Msza św. o 15,00.

W liturgii wspominamy:

– poniedziałek św. Piusa X – papieża;

– wtorek Najświętszej Maryi .Panny Królowej;

– czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.;

– sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza składane w biurze parafialnym i na tacę w ubiegłą niedzielę..

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odeszli od nas śp. Waleria Rajska z Dębogóry. Pogrzeb – wtorek o 11,00.  Zmarłą polecamy miłosierdziu Bożemu