W I E L K I   P O S T

                                                              II  Niedziela  –  5. III. 2023r.

Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa: – dla dzieci we wtorek o 16,00; dla dorosłych w piątek o 17,00. Drogę Krzyżową w ten piątek poprowadzi Ks. Bp. rzysztof Włodarczyk i sprawować będzie Mszę św. w intencji parafian i piKelgrzymów. Uczestniczy młodzież do bierzmowania kl. VII< VIII i I szkół średnich i zawodowych.  Zapraszamy.

Gorzkie Żale w niedzielę o 16,00 i Msza św. ok 16,35.

Rekolekcje wielkopostne    dla: dzieci i młodzieży:  20, 21, 22. III. 

Rekolekcje dla dorosłych:  19, 20, 21, 22  III

poniedziałek, wtorek, środa Msza św. o 7,30 i 17,30 z nauką rekolekcyjną. Rekolekcje głosić będzie ksiądz Krzysztof Dura, zachęcamy do licznego udziału!.

Dzisiaj kazania głosi ksiądz Andrzej Marmurowicz diecezjalny duszpasterz Żywego Różańca. Matki naszej parafii prosimy, aby zapisywały się do Róż Matek Żywego Różańca i każdego dnia odmawiały dziesiątkę różańca.

Dziś przed kościołem zbieramy ofiary na – Dzieło Pomocy Ad Gentes. Jest to pomoc dla misji organizowana przez Episkopat Polski. Jest toDzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami 

Msza św. dla dzieci kl. III. w niedzielę 19 III o 14,30. Dzieciom poświęcimy książeczki do nabożeństwa.

Katecheza dla dorosłych – wtorek o 17,30. Spotkanie duszpasterskie młodzieży – środa o 18,00. Ministrantów i lektorów – czwartek o 17,30.

Bóg zapłać za ofiary na renowacje ołtarza składane w biurze parafialnym.  Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczamy na ogrzewanie naszego kościoła Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.