VI   N I E D Z I E L A

W I E L K A N O C NA

14. V. 2023r.

.

Dzisiaj I Komunia św. dzieci klas trzecich. Módlmy się, by dzieci przez całe życie kochały Jezusa i przyjmowały Go często w Komunii św.

Dzieci w „białym tygodniu” uczestniczą w wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nowenna do Ducha Świętego do piątku po nabożeństwie majowym.

Dni Krzyżowe w poniedziałek, wtorek i środę, podczas których modlimy się o dobre urodzaje oraz w intencji krajów głodujących

Święto św. Andrzeja Boboli kapłana, męczennika, Patrona Polski – wtorek /16 maja/ modlimy się w intencji Ojczyzny.

Ksiądz biskup Krzysztof udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania w środę 17 maja na Mszy św. o 17,30. Spowiedź młodzieży i świadków w poniedziałek od 16,30. Instrukcja dla młodzieży i świadków w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. a w środę przed Mszą św.. odprawiajmy to nabożeństwo po wioskach przy krzyżach i figurach.

W czwartek zbiórka ministrantów . Zapraszamy chętnych do służby Panu Bogu przy ołtarzu.Katecheza przed bierzmowaniem klasa 7 w piątek, klasa 8 w sobotę o 17.30.

Odpust parafialny ku czci św. Jana Nepomucena w Sipiorach 20 maja, suma o 11,00.