UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA  PAŃSKIEGO

21. V. 2023r

Dzisiaj w Uroczystość Wniebowstąpienia spoglądamy w niebo, gdzie Chrystus po prawicy Ojca, gdzie cel naszego życia.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenna do Ducha Świętego po nabożeństwie majowym.

W poniedziałek 29 maja święto Maryi Panny Matki Kościoła. Rocznica I Komunii św. dzieci klas IV na Mszy św. o 16,00. Instrukcja w czwartek 25 maja o 15,30 i spowiedź dzieci po instrukcji..

Przeżyliśmy w parafii I Komunią św. dzieci i bierzmowanie młodzieży.  Bóg zapłać: – Siostrom Służebniczkom za przygotowanie liturgii Mszy św. i dekorację naszej świątyni, Rodzicom za wymycie kościoła, za ofiarę – 1 000 zł.  Młodzież z okazji bierzmowania ofiarowała  1 050 zł. Ofiary przeznaczamy na renowacje ołtarza.

Bóg zapłać za udział w różańcu fatimskim na ulicach naszego Miasta: wszystkim wiernym za modlitwę i świadectwo wiary. Policji za troskę o nasze bezpieczeństwo.

Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. ok 17,55 Odprawiajmy to nabożeństwo po wioskach przy krzyżach i figurach.

Spotkanie Grupy ojca Pio – 23 maja o 17,00 – adoracja.

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych ogłasza nabór do klas pierwszych. Szczegółyna stronie parafii i szkoły.

Odeszła od nas śp. Anna Kowalska z ul. Libelta. Zmarłą polecamy miłosierdziu Bożemu.