UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

12. V. 2024r

Dzisiaj I Komunia św. dzieci klas trzecich. Módlmy się,  by dzieci przez całe życie kochały Jezusa i przyjmowały Go często w Komunii św.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenna do Ducha Świętego po nabożeństwie majowym.

W poniedziałek – 13 maja – różaniec fatimskim o 20,00. – początek przy Farze. Zapraszamy do licznego udziału. Niech to będzie nasze wyznanie wiary i nasza modlitwa o pokój na Ukrainie i Ziemi Świętej.

Ksiądz biskup Krzysztof udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania w środę 15 maja na Mszy św. o 17,30. Spowiedź młodzieży i świadków w wtorek od 16,30. Instrukcja dla młodzieży i świadków – wtorek  po wieczornej Mszy św.

Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. Odprawiajmy to nabożeństwo po wioskach przy krzyżach i figurach.

W poniedziałek 20 maja święto Matki Kościoła. Rocznica I Komunii św. dzieci klas IV na Mszy św. o 16,00. Instrukcja w czwartek 16 maja o 16,00 i spowiedź dzieci po instrukcji..

Odszedł od nas śp. Adam Harańczyk z Iwna Zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu.

14 maja o 17.30 w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Kcyni, ks. dr Marcin Puziak, /proboszcz z Panigrodza/ przybliży postać i dorobek św. Teresy Benedykty.