UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

25 grudnia  2023 r.

W dzisiejszą Uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. jak w niedzielę.

Jutro święto św. św. Szczepana, męczennika. Msze św. jak w niedzielę.  Składa na KUL.

W niedzielę – 31. XII. – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.  Modlimy się w intencji naszych rodzin, aby były Bogiem silne.

Msza św. w 105 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego; za poległych powstańców i w intencji Ojczyzny – 27 XII o 10,00.

Bóg zapłać: – za dekorację kościoła i żłóbka: Siostrom Służebniczkom,, panom: Marcin i Michał Kubalewski, Dudziak, Alichniewicz.  Pani Sylwii za świecące tabernakulum i chrzcielnicę. Bóg zapłać za choinki rodzinie Krzyżanowski i Mikołajewski. My, kapłani mówimy Bóg zapłać za życzenia i pamięć w modlitwach.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za pieniądze i za dary i paczki na święta dla samotnych i potrzebujących:. Bóg zapłać za przygotowanie paczek: siostrze Kryspinie, Księdzu Stanisławowi i pani Sylwii i za przekazanie ich potrzebującym.