ZMARTWYCHWSZTANIA

PAŃSKIEGO

09 – 04 – 2023r.

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

Prawda o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią jest najpiękniejszą nowiną. Bóg zapewnia nas, że jest większy od wszelkiego cierpienia i śmierci. Ten dzień napełnia nasze serca radością i nadzieją, że mimo zła i cierpienia, którego tak wiele dziś na świecie, czeka nas wieczne szczęście u boku naszego Pana. Niech Zmartwychwstały Chrystus gładzi w naszym życiu każdy grzech i pociąga nasze serca ku większej miłości Boga i Bliźniego.

W dzisiejszą Uroczystość dalsze Msze św. jak w niedzielę  Jutro  – Wielkanocny Poniedziałek – Msze św. jak w niedzielę. Składka na  KUL.

W Piątek Wielkanocny nie obowiązuje wstrzemięźliwość od  pokarmów mięsnych  W piątek – 14. 04.  – przypada święto Chrztu Polski.

Z tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15,30. Msza św. dla dzieci kl. III o 14,30. Spowiedź dzieci klas trzecich w sobotę 15.IV. – od 9,30.

Bóg zapłać za dekorację kościoła, ciemnicy i Grobu Pańskiego: Siostrom Służebniczkom, panom: Kubalewski Marcin Michał Karol, Dudziak, Alichniewicz,  Kubik. Pani Kosmatce za lśniące lichtarze i chrzcielnicę. Bóg zapłać za liczne kwiaty one świadczą o waszej miłości do Zmartwychwstałego.

Bóg zapłać za ofiary parafian i Gospodarstwa Rolnego z Grocholina składane w biurze parafialnym