III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.IV.2024 r.

Dziś Niedziela Biblijna rozpoczyna Tydzień Biblijny. To okazja do pochylenia się nad Pismem Świętym, przeczytajmy choć rozdział ze Słowa Bożego.

Dzisiaj święto Chrztu Polski. Modlimy się z naszą Ojczyznę, aby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

IV niedziela wielkanocna – 21. IV. – Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitwy o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Msza św. dla dzieci klas trzecich i ich rodziców w przyszłą niedzielę o 14,30.

Instrukcja dla dzieci I-komunijnych w środę o 15,30.

Katecheza przed bierzmowaniem dla młodzieży: kl. 7 – środa, kl. 8 – piątek, kl. I średnie i zawodowe – sobota; każdego dnia o 17,30.

Ksiądz proboszcz zaprasza na rozmowę w biurze parafialnym dzieci I-komunijne i młodzież przed bierzmowaniem wraz z rodzicami

Czas pomyśleć o spowiedzi wielkanocnej. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.

Bóg zapłać za prace dla parafii: Siostrom Służebniczkom, panom: Kubalewski Marcin Michał, Dudziak, Alichniewicz

Bóg zapłać za ofiary na Caritas, przekazaliśmy – 710 zł..

Odeszli od nas śp.  Jan Meller z Rynku i Urszula Jaszak z Klasztornej. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.