2. 06. 2024r

W oktawie Bożego Ciała, Msza św. z procesją eucharystyczną o  17,30. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału, bo procesja za Chrystusem Eucharystycznym to nasze wyznanie wiary.  Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek; procesja do czterech ołtarzy na kalwarii. Błogosławieństwo wianków i ziół.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją eucharystyczną o 17,30. W ten piątek nie ma postu.

W I czwartek i w I piątek spowiedź od 17,00, a w piątek o 20,00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Katecheza  przed  bierzmowaniem: kl. 7 – wtorek; kl. 8 – środa o 17,30.

Pan Andrzej Kaźmierczak zabrał na filipińskie dzieci żyjące na wysypiskach śmieci – 5 204 zł. Bóg zapłać.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Biskup Bydgoski Krzysztof Włodarczyk oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki  zapraszają na  koncert pt. „Ciągle żywy”,  w sobotę 8 czerwca o godz. 19:30 w SISU Arenie w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59) z okazji 25. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Bydgoszczy i Toruniu.  Bilety można zamówić po każdej Mszy świętej w zakrystii i biurze parafialnym oraz w Kurii Diecezjalnej Cena biletu 20 zł.

XX Piesza Pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę rusza 21 lipca. Grupa „Złota” z Górki Klasztornej – 19 lipca.