4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

30. IV. 2023

W czwartą niedzielę wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza – rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitwy o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego o dobre i święte powołania do służby Bożej.

Miesiąc maj, który jutro rozpoczynamy, poświęcony jest Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. Odprawiajmy to nabożeństwa przy krzyżach i figurach.

W środę – 3 maja – Uroczystość Królowej Polski. Msza św.w intencji Ojczyzny o 10,00. Odpust w naszym Sanktuarium ku czci Znalezienia Krzyża Pańskiego, suma o 12,00, sprawowana przez  ks. dr Pawła Hoppe.

W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania do służby Bożej. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od 20,00. i okazja do spowiedzi św. Spowiedź chorych w sobotę od 9,00.

Spotkanie Grupy św. Ojca Pio w piątek o 17,00 adoracja Najśw. Sakramentu.

W I sobotę miesiąca /6.05./ nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Mary o 7,15.

Trzeba pomyśleć o spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.

Spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich w czwartek o 17,30.

Ksiądz proboszcz zaprasza na rozmowę w biurze parafialnym dzieci I-komunijne i młodzież przed bierzmowaniem wraz z rodzicami.

Odeszła od nas śp. Danuta Klawińska z ul. Wyrzyskiej. Zmarłą polecamy miłosierdziu Bożemu.