3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

23. IV. 2023

Dziś Niedziela Biblijna rozpoczyna Tydzień Biblijny. To okazja do pochylenia się nad Pismem Świętym, przeczytajmy choć rozdział ze Słowa Bożego.

IV niedziela wielkanocna – 30. IV. – Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitwy o powołania do Służby Bożej.

W poniedziałek /24.IV/ Przeniesiona Uroczystość św. Wojciecha B.M. głównego Patrona Polski.

We wtorek /25.04./ święto św. Marka Ewangelisty.

Pierwsza  Komunia św. dzieci klas trzecich w niedzielę 14 maja na Mszy św. o 10,00. Instrukcja dla kl. III – poniedziałek  o 15,00.

Ksiądz Biskup Krzysztof Włodarczyk  udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży w środę – 17 maja – na Mszy św. o 17,30.

Odpust ku czci Znalezienia Krzyż w środę 3 maja. Suma o 12,00 sprawowana prze ks. dr Pawła Hoppe – dyrektorCentrum Edukacyjno-Formacyjne Diecezji Bydgoskiej

Msza św. w intencji Ojczyzny 3 maja o 10,00.

Różaniec fatimski na ulicach miasta w sobotę 13 maja o 20,00.

Ksiądz proboszcz zaprasza na rozmowę w biurze parafialnym dzieci I-komunijne i młodzież przed bierzmowaniem wraz z rodzicami

Czas pomyśleć o spowiedzi wielkanocnej. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.

Bóg zapłać za ofiary na renowacje ołtarza składane w biurze.

Odeszli od nas śp. Mieczysław Czecholewski z Rynku i Teresa Wosicka z Palmierowa. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.