16  NIEDZIELA  ZWYKŁA

23. VII. 2023 r.

Wtorek – 25. 07. – wspomnienie św. Krzysztofa – dzień imienin księdza  Biskupa Krzysztofa. Modlimy się w Jego intencji, by Bóg darzy Go zdrowiem i swymi łaskami.

Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych dzisiaj po każdej Mszy św. Ofiary składanie z tej okazji prześlemy do MIVA Polska na środki transportu dla misjonarzy.   Modlimy się w intencji kierowców, by Bóg zachował ich od wypadków. Kierowco! Przepisy o ruchu drogowym obowiązują w sumieniu.

W liturgii kościoła w nadchodzącym tygodniu wspo0minamy:

– poniedziałek -24 VII – św. Kingi

– wtorek – 25 VII – święto św. Jakuba Apostoła.

– środa – 26 VII – św. Joachima i Annę rodziców NMP

– sobota – 29 VII – św. Marty, Marii i Łazarza

W sobotę – 29 VII – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. od 8,30 do 17,30. Postarajmy się znaleźć czas dla  Jezusa Eucharystycznego. Plan adoracji na tablicy ogłoszeń.

Bóg zapłać za ofiary na renowacje ołtarza składane w biurze parafialnym.

Studentki pod kierunkiem pana dr Solida Lim naprawiają ubytki na Kalwarii a w kościele rekonstrukcja sgraffito w prezbiterium.

Spowiedź i Komunia chorych: z miasta – sobotę 29 VII;  z wiosek – sobota 5 VIII od 9,00. Chorych prosimy zgłaszać.

Zachęcamy do czytanie Przewodnika Katolickiego

Odpust w Jaktorowie ku czci św. Anny w środę o 18,00.