14  NIEDZIELA  ZWYKŁA

9. VII. 2023 r

W pracy i odpoczynku miejmy czas dla Boga, pamiętajmy o  pacierzu i niedzielnej Mszy św.  posilajmy się często Komunią świętą. Módlmy się o bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży. Niech młodzi mają czas na niedzielną Mszę św. i codzienny pacierz.

W czwartek – 13 lipca – różaniec fatimski po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W liturgii wspominamy; wtorek – św. Benedykta Patrona Europy; środa – św. Brunona Bonifacego; sobota – wspomnienie św. Bonawentury.

Bóg zapłać rodzinom, które pielgrzymów przyjęły na obiad. Bóg zapłać za ofiary na złocenie ołtarza składane w biurze parafialnym. Dzisiejszą składkę przeznaczamy na ołtarz.

Bóg zapłać za prace dla parafii panu Kosmatka.

Odpust  parafialny ku czci św. Małgorzaty w Chojnie – w sobotę 15 lipca. Suma odpustowa o 11,00. W Dziewierzewie 23 lipca, suma o 12,15.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odeszła od nas śp. Dorota Szczepańska z ul. Kantego. Zmarłą polecamy miłosierdziu Bożemu