13   NIEDZIELA  ZWYKŁA

– poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła

– czwartek – błog. Marii Teresy Ledóchowskiej

– sobota – ś1). Jana z Dukli

W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania do służby Bożej.

W I piątek adoracja Najśw. Sakramentu od 20,00 i okazja do spowiedzi.

W wakacje pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.Módlmy się o bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży.

Ksiądz kan. Dariusz, misjonarz z Turcji, mówi Bóg zapłać za ofiary złożone na misje – 7 345 zł.

Bóg zapłać za ofiary na złocenie ołtarza składane w biurze parafialnym. Prace renowacyjne rozpoczną się 10 lipca.

. Grupa Złota z Górki Klasztornej na Jasną Górę będzie u nas 6 lipca. Msza św. o 10,00. Rodziny, które chcą przyjąć Pielgrzymów na obiad, prosimy, by zgłaszały to w biurze parafialnym. Zgłosiły się 4 rodziny, które przyjmą 22 pielgrzymów.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odeszli od nas śp. Andrzej Przybylski z Dębogóry i Maria Szymańska z Iwna, pogrzeb we wtorek o 14,00. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.