12   NIEDZIELA  ZWYKŁA

25. VI. 2023 r.

W środę – 28 czerwca –  trzydziesta trzecia rocznica  erygowania naszej parafii. Na Mszy św. 17,30 dziękować będziemy za te lata w wzrastaniu w świętości i prosić o opiekę Boga nad nami. Wszystko co uczyniliśmy wie Bóg. Co zrobiliśmy w naszej świątyni to widzimy. Bogu i Parafianom za wszystko – Bóg zapłać.

W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. o 8,00  i 17,30, Modlimy się w intencjach Ojca świętego Franciszka.

W I sobotę miesiąca /1.07./ nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi: 7,15.  Spowiedź chorych od 9,00. Chorych prosimy zgłaszać.

W wakacje pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.Módlmy się o bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży.

XIX Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Diecezji Bydgoskiej w dniach:  07 – 17 lipca. Grupa Złota z Górki Klasztornej na Jasną Górę będzie u nas 6 lipca. Msza św. o 10,00. Rodziny, które chcą przyjąć Pielgrzymów na obiad, prosimy, by zgłaszały to w biurze parafialnym. Zgłosiły się 4 rodziny, które przyjmą 22 pielgrzymów. Pielgrzymka będzie liczyć ok 40 pielgrzymów.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce, bo to są rekolekcje w drodze.

Bóg zapłać za ofiary na złocenie ołtarza składane w biurze parafialnym.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odeszli od nas śp. Marek Gryczka z Wyrzyskiej i Anna Szczepańska z Wyrzyskiej Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.