10  NIEDZIELA  ZWYKŁA

11.06.2023r

W oktawie Bożego Ciała Msza św. z procesją eucharystyczną o  17,30. Zachęcamy parafian do licznego udziału, bo procesja za Chrystusem  to nasze wyznanie wiary.  Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek; procesja do czterech ołtarzy na kalwarii. Błogosławieństwo wianków i ziół.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją eucharystyczną o 17,30. W ten piątek nie ma postu.

W piątek 16 czerwca przypada 21 rocznica kanonizacji św. ojca Pio. Po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej ojca Pio.

Różaniec fatimski we wtorek o 17,00.

Spowiedź św. dzieci na zakończenie roku szkolnego :  kl. III i IV – poniedziałek;  kl. V i VI – wtorek, kl. VII i VIII – środa; spowiedź młodzieży szkół średnich i zawodowych w piątek. Spowiedź każdego dnia od 16,45. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w niedzielę 18,06, o 10,00. Rodzice niech przypilnują, by dzieci kończyły rok nauki z Bogiem.

XIX Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Diecezji Bydgoskiej w dniach 07 – 17 lipca. Grupa Złota z Górki Klasztornej na Jasną Górę będzie u nas 6 lipca. Msza św. o 10,00. Rodziny, które chcą przyjąć Pielgrzymów na obiad, prosimy, by zgłaszały to w biurze parafialnym. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce, bo to są rekolekcje w drodze.

W  Słupsku odbył się VI Bałtycki Konkurs Chórów, w którym wziął udział nasz Chór Akatyst, który prowadzi pani Agnieszka Maciejewska. Chór zdobył Złoty Dyplom i Nagrodę Główną. Otrzymał także Laur Moniuszkowski za najlepsze wykonie utworu kompozytora.  Gratulujemy!.

Spotkanie Matek Żywago Różańca w przyszłą niedzielę po Msz o 10,00. Rady Duszpasterskiej po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.

Bóg zapłać za ofiary na złocenie ołtarza składane w biurze parafialnym. Składkę z dzisiejszej niedzieli przeznaczymy na ołtarz

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.