W I E L K I   P O S T

I  NIEDZIELA  –  21. II. 2021r

Liturgią środy popielcowej wkroczyliśmy w okres Wielkiego Postu. Niech ten czas, dla nas ludzi wiary, będzie czasem świętym, czasem modlitwy,  pokuty i umartwienia.

Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek – godz. 17, 00. Gorzkie Żale – w niedzielę – godz. 16,00, wieczorna Msza św. ok. 16,40 i katechizacja przedmałżeńska dla młodzieży.

Rekolekcje wielkopostne: dla dzieci szkoły podstawowej kl. I-VIII – 15-17 marca; dla dorosłych – 13 – 17 marca.

Msza św. dla dzieci kl. III c dzisiaj o 14,30; za tydzień  kl. III Palmierowo – 14,30.

Katecheza przed bierzmowaniem dla młodzieży: I klas szkół ponadpodstawowych – sobota 27. II.. Klas VIII – sobota 6. III. –  katecheza po wieczornej Mszy św. 17,30.

Rodziców informujemy, że bardzo mało dzieci i młodzieży było u spowiedzi św. na rozpoczęcie Wielkiego Postu

W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na Dzieło Pomocy Ad Gentes. To pomoc dla misji organizowana przez Episkopat Polski.

Bóg zapłać za ofiary: – składane w biurze parafialnym; – na hospicja w naszej diecezji – 2 540 zł.

Elektrośmieci będzie można składać: wtorek i środę  /23 i 24 lutego/ w podwórzu klasztoru.

Odeszli od nas śp. Stanisław Jakubowski z Klasztornej i Jerzy Tkacz z Polnej. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.